שירותי פינוי וניקוי דירה

פינוי דירה הוא לכל הדעות מטלה תובענית ומתסכלת, הגוזלת זמן רב ואנרגיות יקרות, ובאופן כללי גורמת למי שצריך לפנות נכס (על מנת שיוכל למכור או להשכיר אותו, או במקרים של אגרנות כפייתית שהופכת מרחב מגורים למחסן שאי אפשר לחיות בו) לשקוע בתוך אינספור חפצים ופריטים מיותרים, הררי אבק וגם מורת רוח לא מעטה.

אין פלא אם כך שרבים וטובים פונים לחברה לפינוי דירות על מנת שזו תבצע את המלאכה המייגעת (פיזית, וגם רגשית כשיש צורך לפנות דירה של הורים שהלכו לעולמם, למשל). פתרון אפשרי אחר הוא שכירת שירותיה של חברת ניקיון – שגם אם תחום התמחותה העיקרי הוא העלמת לכלוך, היא בהחלט עשויה להיות מיומנת גם בפינוי תכולת דירה, מה גם שבדרך כלל יש צורך בניקיון לאחר פינוי דירה, כך שפינוי דירה על ידי חברת ניקיון הוא בבחינת תפיסת שתי ציפורים במכה אחת.

פינוי תכולה – קודם כל אמינות

בין אם שוכרים חברה לפינוי דירה ובין אם בוחרים בחברת ניקיון, הפרמטר החשוב ביותר, אפילו לפני המקצועיות ועוד לפני שמסכמים על מחיר, הוא האמינות. אמינות מוחלטת היא קריטית מכמה סיבות:

  • ראשית, על מנת להימנע ממצב שבו חאפרים מבטיחים פינוי של תכולת הבית כולה, ואז נעלמים עם הפריטים בעלי הערך (במיוחד כשההסכם היה פינוי דירה בחינם, ובעצם שווי הפריטים בעלי הערך אמור לממן את הוצאת הפריטים המיותרים).
  • שנית, בחלק מהמקרים תוך כדי הפינוי של התכולה מתגלים פריטים שבעלי הדירה החדשים כלל לא ידעו על קיומם (בעיקר לאחר פטירת קשיש וכשצאצאיו מפנים ומנקים את הדירה כדי למוכרה או להשכירה). צוות פינוי אמין יפנה את תשומת ליבם של בעלי הדירה לאותם חפצי נוי, תכשיטים בעלי ערך סנטימנטלי לא פחות מכספי וכל פריט אחר שיש לו ערך מבחינת בעלי הדירה.
  • אמינות גבוהה מבטיחה גם כי התכולה אותה מפנים מהדירה לא תושלך באתרי פסולת פיראטיים אלא תימסר לצדקה (פריטים שעדיין ניתן להשתמש בהם), תועבר לאתרי מחזור (אותם פריטים שניתן למחזר) ולאתרי פסולת בלבד – כדי שגם הסביבה והחברה ייצאו נשכרים מהפינוי.

יתרונותיה של חברת ניקיון לשם פינוי תכולה

ראשית, אנשי חברת ניקיון מתאפיינים ברמת אמינות גבוהה ומוסר עבודה גבוה.

בנוסף, ניקיון לאחר פינוי דירה הוא כאמור כורח המציאות ברוב המקרים בהם מפנים דירה, ובפרט כשמדובר בבתים ישנים שגם אם תוחזקו היטב עדיין הצטבר בהם לכלוך לאורך השנים, כולל בפינות נסתרות, מה גם שפינוי התכולה עצמו מייצר לא מעט לכלוך.

חברה לפינוי דירה אולי תפנה את התכולה חיש קל, אולם בעלי הדירה עדיין יוותרו עם כל הלכלוך הנ"ל – ואילו חברת ניקיון תספק שירות הוליסטי, מאל"ף ועד ת"ו, ולאחר שאנשיה יסיימו את המלאכה, הדירה תהיה לא רק ריקה מחפצים מיותרים אלא גם נקייה ומבריקה.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל