שירותי ניקיון במרכז

פיקס מספקת שירותי ניקיון במרכז ובסביבותיה כבר למעלה מעשור. החברה היא בעלת פריסה ארצית ומספקת שירותי ניקיון למאות לקוחות בכל הארץ ובמרכז בפרט.

החברה מספקת למעלה מעשור, ובהצלחה שירותי ניקיון למשרדים בתל אביב הכוללים מעטפת שירות מלאה בכל הנוגע לניקיון משרד על בסיס יומי קבוע או שבועי בהתאם לצרכים.

אנו מספקים שירותי ניקיון באזור במרכז לגדלים וצרכים שונים:

  • – שרותי נקיון שטיחים לבית, ולמשרד.
  • – שירותי ניקיון משרדים במרכז בוקר\ערב.
  • – שירותי ניקיון ואחזקת בנייני משרדים באיזור המרכז.
  • – שירותי ניקיון ופוליש למשרדים, ומוסדות ציבוריים במרכז.
  • – שרותי ניקוי חלונות בסנפלינג.
  • – שירותי ניקיון לבתים, ומשרדים אחרי שיפוץ, או לקראת כניסה.
  • – אספקת חומרי ניקיון, מטהרי אוויר, ושאר ציוד אשר נדרש לתחזוקה שוטפת של המשרד.

צוות העובדים של פיקס שירותי ניקיון

לפיקס שירותי נקיון יש צוות מקצועי, קבוע, נאמן ואמין למתן שירותי ניקיון. כל עובדי חברת פיקס שרותי ניקיון במרכז, ובארץ ללא יוצא מן הכלל בעלי ניסיון רב שנים בתחום הניקיון.

פיקס מאמינה שצוות אשר מגיע ליום עבודה בהנאה הוא מרכיב בטוח להצלחה, ולכן פיקס שירותי ניקיון מתגמלת, מצ'פרת, ומעניקה לעובדיה יחס חם ואוהב, מה שגורם לעובד להגיע עם חיוך, ומשפר את רמת השירות.

– פיקס מעסיקה מנקים מחזיקי תעודת זהות ישראלית השוהים באופן חוקי בישראל, מאחורי אקט זה עומד האידיאל של העסקת ישראלים לשם עזרה לאוכלוסיה הישראלית והקטנת שיעור אחוז המובטלים במשק הישראלי.

– לפיקס לקוחות רבים אשר נותנים בה אמון מלא ומשאירים את מפתחות המשרדים שלהם בידי העובדים. לעיתים מדובר במשרדים שרכושם נמדד במיליוני שקלים, ומחזיקים בחומרים מסווגים ביותר, ולכן חשוב לציין ולהבהיר שכל עובד התקבל לעבודה בפיקס שירותי ניקיון, נדרש לעבור מבדקי אמינות המתבצעים ע"י מנהלי העבודה במרכז וע"י גרפולוג מוסמך.

מחפשים שירותי ניקיון במרכז פנו אלינו היום והחלו ליהנות ממחר משירותי ניקיון פיקס.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל