בחירת חברת ניקיון

כיצד תבחר את החברה שתספק למשרדך את שירותי הניקיון הטובים ביותר ???

ליקטנו עבורך מס' טיפים שיעזרו לך בבחירת החברה הנכונה והמתאימה ביותר עבורך.

משרד וסביבת עבודה נקיים חשובים ומשפיעים על תפוקה העבודה. סביבה נקייה מעלה את המוטיבציה ואת הצורך לעמוד ולשאוף לסטנדרטים גבוהים.

ניקיון המשרד – הראי שלנו….. חברה המתמחית בנתינת שירותי נקיון ברמה גבוהה מבינה שמשרדך הוא הראי שלך למול לקוחותיך.

מכאן, שלקוח שייכנס וייתרשם ממשרד נקי, באופו טבעי ייקשר זאת אליך ולשירות אותו אתה נותן. משרד נקי משמעו יסודיות, שאיפה לשלמות, דייקנות ושימת לב לפרטים הקטנים.

שירותי ניקיון משמעו בריאות!!! ידוע לכולנו שלכלוך מביא וצובר עימו מס' עצום של חיידקים ומכאן השמיים הם הגבול. שירותי ניקיון טובים יעזרו בשמירה על בריאותך ובריאות עובדיך ולקוחותיך.

עד לפני מס' שנים, נהוג היה לחשוב שניקיון משרד הוא עניין שולי ושהעסקת שירותי ניקיון היא בזבוז זמן וכסף,

אך במרוצת השנים הגיעו אנשי עסקים ובעלי משרדים רבים הגיעו להבנה ששכירת שירותי ניקיון לא רק דואגת שמשרדך יהיה נקי, אלא גם פוטרת אותך מההתעסקות היומיומית עם ניקיון המשרד, תורנויות, עובדים מחסירים וכיוב,

אז איך בכל זאת תוכל לוודא שחברת הניקיון שברצונך להעסיק אכן תספק עבורך את שירותי הניקיון הטובים ביותר ???

ישנן מס' דרכים אפריות ומומלצות לבדיקת הענין:

  • ה מ ל צ ו ת – לא לחשוש ולא להתבייש לבקש מהחברה רשימת ממליצים שיוכלו להמליץ על שירותי הניקיון שלה.
  • וותק בשוק – כיום,חברות ניקיון נעלמות וצצות כפטריות לאחר הגשם. וותק בשוק גם הוא הוכחה לסטנדרט שירותי ניקיון גבוה שמחזיק אותה תקופה ארוכה בשוק.
  • העלות בעבור שירותי הניקיון – ניתן, רצוי ומומלץ לבצע סקר שוק קטן ולבחון כמה הצעות מחיר לפני חתימה על חוזה/הסכם סופי עם חברת הניקיון.
  • דע את חברת שירותי הניקיון – גם את החברה וגם את הפועלים, וודא שכולם עובדים חוקיים המעוסקים עפ"י החוק בישראל והמתוגמלים גם בהתאם אליו .

 

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל